Komplexní služby veterinární nemocnice

Nabízíme komplexní a kvalitní služby pro malá, velká i exotická zvířata. Jako jediná veterinární nemocnice na severní Moravě disponujeme moderními přístroji a profesionálními zvěrolékaři. Provádíme operace, lékařské miniinvazivní zákroky, očkování proti borelióze, vzteklině, klíšťatům a tetanu, kastrace, diagnostiku a další zákroky. V případě otázek nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím online poradny a my vám rádi pomůžeme.


veterinarni sluzby bohata nabidka
Bohatá nabídka kvalitních služeb

veterinari sluzby lekari specializace
Profesionální lékaři se specializací

veterinarni sluzby nonstop

Nonstop pohotovost

 


 

VOLEJTE
553 662 467

PIŠTE
PORADNA

 


Jediná veterinární nemocnice na severu Moravy

Jako jediná veterinární nemocnice na severu Moravy skýtáme komplexní a kvalitní služby pro zvířata různého druhu. Sloužíme jako referenční pracoviště pro kolegy a spolupracujeme s VFU Brno, klinikou JAGGY Brno, koňskou klinikou Heřmanův Městec a s dalšími specializovanými pracovišti. U nás v Opavě se vašim zvířatům dostane kvalitní a maximální péče. Díky poloze nedaleko Ostravy je veterinární nemocnice vhodným místem také pro zvířata z tohoto města a jeho okolí.

Onemocnění zvířat není pro žádného majitele procházka růžovou zahradou, proto nejdříve hledá veterinární poradnu místo toho, aby vsadil na správnou nemocnici, na nás, a my se o vaše zvíře postaráme. Provádíme různé veterinární operační zákroky, záleží na problému daného zvířete. Častými jsou operační zákroky loketního kloubu a kolene, ovariektomie a přístupy do dutiny břišní. Zubní zákroky, biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření, hematologické vyšetření a další ošetření jsou samozřejmostí. Ani odloučená chrupavka a onemocnění pohybového aparátu pro nás není překážkou. Snažíme se vyléčit jakékoliv problémy a rádi problémům předcházíme. Z toho důvodu jsou vhodné zákroky pro předcházení pyomera a očkování proti borelióze, vzteklině, klíšťatům a tetanu. Těšíme se na vás i vaše zvířata!


Seznam služeb

MALÁ ZVÍŘATA

Psi, kočky, králíci, křečci...

více zde

VELKÁ ZVÍŘATA

Koně, skot, prasata...

více zde

EXOTI

Opičky, papoušci, plazi...

více zde

DALŠÍ SLUŽBY

Zubní ordinace, Bicon, CT...

více zde